Інновації в бізнес моделюванні: канва О. Остервальдера в агросекторі
08.11.2017
23 листопада 2017 року на
Smart Agro Marketing Forum відбудеться виступ
Володимира Малічевського з темою «Інновації в бізнес моделюванні: канва О. Остервальдера».
На виступі Володимир поділиться з вами технологією бізнес моделювання на основі канви О.Остервальдера, яку використвують світові лідери в різних галузях, і навіть країни.
Адже у сучасному світі основним джерелом доходу і конкурентною перевагою є бізнес-модель.
При аналогічних виробничих, технологічних і інформаційних можливостях бізнес-модель може стати, мабуть, єдиною ринковою перевагою. Наприклад, лізинг добрив або надання послуг квадрокоптера.
За допомогою цієї технології ви зможете:
• Оцінити і знизити ризики стартапів і інвестпроектів;
• Швидко розробляти нові бізнес-моделі;
• Швидко переходити від моделі до конкретних проектів.
Консалтингова компанія ICPM Consulting допоможе вам навчитися виявляти та мінімізувати ризики стартапів та інвестиційних проектів.
Виступ розкриє вам прості алгоритми по розробці бізнес-моделей, що дозволить вам впевнено рухатись до конкретних проектів.
Дізнатись більше про
канву О. Остервальдера ви можете на корпоративних або відкритих тренінгах для керівників, які проводить Володимир Малічевський (проходив навчання у співавтора даної технології).
К списку