Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Володимир Малічевський спікер на шостому HR-форумі WEST HR FORUM 2021 - виступив з темою: Управління швидкістю рішень в організації

21.05.2021

Володимир Малічевський спікер HR-форума WEST HR FORUM 2021 - тема Управління швидкістю рішень в організації

21 травня 2021 р. відбувся Шостий HR-форум WEST HR FORUM 2021 від PMBA Бізнес-Академії.
Головною темою онлайн форуму з управління персоналом WEST HR FORUM 2021 стала тема «Ефективне управління 2021: HR-виклики та можливості».


В рамках форуму для ТОП керінвиків, власників бізнесу та HR директорів - Володимир Малічеський (PhD, МВА, СМС-Global, Agile PM IPMG, Власник і СЕО «ICPM Consulting», Віце-Президент Корпоративного університету Групи Компаній «Нова Пошта», Віце-Президент Всеукраїнської Асоціації консультантів з управління (СMC- Ukraine)) презентував надзвичайно актуальну і злободенну тему: "Управління швидкістю мозку організації та технологія рішень PROMEET".

Прозора аналогія між нейросистемою головного мозку людини та системою прийняття рішень в компанії показує, що швидкість прийняття рішень є ключовим фактором в основі життєздатності компанії.

Під час виступу Володимир звернув увагу на наступні важливі акценти: Також, підчас виступу детально розглянули: Основним висновком даної теми звичайно слід заначити те, що алгоритмізація та підвищення швидкості прийняття рішень мають великий вплив на загальну швидкість та точність роботи компанії та завжди призводять до збільшення прибутку.

Приємно зазначити, що тема "Управління швидкістю мозку організації та технологія рішень PROMEET" викликала великий ажіотаж та зацікавленість серед учасників форуму.

Виступ Володимира Малічевського був відзначений як практичний та інформативний, а тема про принципи ефективної наради зацікавила учасників найбільше.

Ми вдячні Бізнес-академії РМВА за можливість приєднатись до Форуму та поділитись важливими практичними знаннями!

У нас можно КУПИТЬ КНИГУ: «700 KPI ДЛЯ ОЦЕНКИ СИСТЕМЫ УПРАВЛЕНИЯ ПЕРСОНАЛОМ»

Компанія ICPM Consulting завжди рада новим знайомствам!
Канал АО  www.youtube.com/channel/UCIN827dhM1d8IffU85IWGCg
Facebook АО www.facebook.com/groups/anatomy.organization


К списку
  • 3 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты