Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Розпочато навчання 2-го тренінгу Модуля: Лідерство в сучасному державному управлінні для державних службовців I та II рангів за Програмою розвитку лідерства-2014

28.10.2014

Розпочато навчання 2-го тренінгу Модуля: Лідерство в сучасному державному управлінні для державних службовців I та II рангів за Програмою розвитку лідерства-2014

28 жовтня 2014 року Володимир Малічевський розпочав 2-й блок навчання для державних службовців за темою тренінгу: «Лідерство у соціальній взаємодії».

Сьогодні перша група державних службовців 1-го та 2-го рангів розпочали другий блок навчання Модуля "Лідерство в сучасному державному управлінні".

Приємно, що усі учасники групи тісно та плідно спавпрацювали між собою та з тренером.  

Кілька відгуків від учасників тренінгу:

«Інформативно та ефективно. Отримав цілковитий позитив, цікаве та доступне спілкування. Дуже добре, що наводилося багато практичних прикладів для подальшого застосування матеріалу».

«На тренінгу надано низку корисних ідей. Тренінг проведено професійно, подання матеріалу – якісно, стисло, узагальнено. Все відмінно».

«Дуже сподобався спосіб подачі матеріалу - доступність. Важливим на тренінгу було моделювання ситуацій. Отримав відповіді на питання щодо залучення ресурсів для вирішення державних проблем. Ще раз отримав підтвердження важливості використовувати якостей лідерства».

«Дуже зацікавила оцінка реальних ситуацій та формування пропозицій. Лідерство та визначення пріоритетності. Сподобалось визначення ідеального керівника. Особливо хочу відзначити блоки тренінгу:

«Сподобалось та буду використовувати на практиці:

«Хочу відзначити цікаві моменти тренінгу:

Дякуємо усім учасникам першої групи за продуктивну та взаємну роботу на навчанні.

Бажаємо досягати ефективних результатів діяльності.
К списку
  • 11 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты