Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Тренинг «Современное лидерство для ТОП-менеджеров»

Тренинг «Современное лидерство для ТОП-менеджеров»

11-12 сентября 2015 года в Западном регионе проходил выездной тренинг для ТОП-ов группы компаний Volwest Group по системному управлению, который провел Владимир Маличевский - сертифицированный консультант по управлению СМС.

________________________________________________________________________

Микола Хапалов

Комерційний директор

Мережа супермаркетів "Наш Край".

Відмінний тренер, планую і надалі відвідувати майбутні тренінги, а також в подальшому планую окремі консультації Володимира Малічевського. Все, що було почуте уже впроваджую в роботі свого департаменту, відповідно це підвищить ефективність департаменту, який очолюю. Дерево впливу та ментальна карта, те чого не вистачало і те, що в першу чергу впроваджується. Окремо виділю те, що від правильно поставленої задачі, контролю, застосування санкцій, залежить ефективний результат (все на 100% та в поставлені терміни). Не дивлячись на те, що результат буде не відразу, з оптимізмом дивлюсь в майбутнє.

________________________________________________________________________

Ірина Берлач

VolWest Group

Генеральний директор мережі супермаркетів "Наш Край".

Тренінг «Сучасне лідерство для ТОП - менеджерів» - Чудовий!
Володимир вкотре продемонстрував свою майстерність. Харизматична особистість і бізнес-тренер, зі своєю здоровою точкою зору, переконливою енергетикою і хорошим почуттям гумору. Відвідати даний тренінг рекомендую всім керівникам організацій і структурних підрозділів. Отримана інформація буде корисною людям, котрі хочуть стати лідерами не лише у своїй сфері діяльності, але й у житті загалом. Дякую Володимиру за допомогу і підтримку, цікаві ідеї, дієві інструменти, веселу розвагу "43"... Все чудово!

Володимир Іванович. Дуже дякую за тренінг ще раз. Не думала, що буде так важко опрацьовувати отриману від Вас інформацію. Дуже, дуже цікаво. Усіх ВАМ благ!!!!!!!

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты