Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Тренинг «Просто о сложном управлении» или «Эффективный менеджмент»

Тренинг «Просто о сложном управлении» или «Эффективный менеджмент» Тренинг-практикум показал, что управленческая компетентность — это главное оружие руководителя для разных направлений бизнеса. В этом сила — управленца! Надеемся, что мероприятие получилось полезным, а главное, уверены, что инструменты, полученные на тренинге — практикуме помогут повысить уровень управленческой компетентности наших руководителей.

________________________________________________________________________

Огинськая Александра (внутренний тренер "Нижфарм")

Ни одной потерянной минуты – каждое слово ценное. Очень много хочется сказать, устанет рука писать.

"О слоном можно говорить просто и понятно"! – эта мысль не покидала весь тренинг "ПРОСТО О СЛОЖНОМ". Лаконично, логично, структурированно изложенный материал позволил легко идентифицировать "брешь" в работе наших менеджеров. Заодно появились "жизнеспособные" инструменты, чтобы эти "бреши" - "залатать" J. После тренинга, благодаря полученным знаниям и инструкциям к действию, сконцентрирую особое внимание на качестве управления руководителей, их оценке и контроле своих подчиненных. Хочу начать внедрение плотной взаимозависимости разных отделов для повышения общей эффективности бизнеса, подготовлю принципы введения санкций по нарушениям, уже имеющихся правил и требований компании, на примере ИОР.

Будучи тренером сама и пересмотрев работу многих тренеров, не могу не отметить великолепную работу Владимира Маличевского как тренера. По опыту знаю, как трудно удержать внимание группы при таком обилии информации целый день. Так вот, концентрация внимания группы в течение всего дня заслуживает большого уважения!

________________________________________________________________________

Бігун Юрій ( ВАТ "ІНСТАБ", керівник під-ва)

Хочу подякувати за ефективний та практичний тренінг, за усю інформацію отриману на тренінгу – 90% це практичні навички. Усе, що давалося на тренінгу, важливо і потрібно використовувати в роботі. Дуже цінні рекомендації щодо того, як себе вести в тій чи іншій ситуації, як налагодити роботу в колективі та як утримати усе на рівні, коли кожен працівник замотивований та прагне вкладати свій потенціал в компанію. "Відкрились очі на прості речі". Я вже відвідував тренінги Володимира Малічевського і вкотре впевнився, що він професіонал з величезним досвідом роботи та завжди надає приклади та рекомендації, використовуючи особистий досвід керування.

На мій погляд, величезна перевага Володимира як тренера – це глибоке розуміння поведінки людей, їх психології. Навчання завжди проходить цікаво та динамічно, Володимир легко тримає та володіє групою, а головне – вміє цікаво пояснити.
________________________________________________________________________

Іщенко Віталій (
ООО «МТГ «СОФИЯ», комерційний директор)

Всім дуже рекомендую піти на тренінг. Саме головне, що весь матеріал відсотків на 90-95 відразу можна застосувати на практиці. Тобто немає якихось розпливчатих матеріалів, які неможливо застосувати.

Хочу поділитися своїми враженнями про шаблон бізнес-моделі. Я вперше працював з цим Шаблоном бізнес-моделі. На початку роботи з шаблоном все здавалося взагалі незрозумілим. А потім почалося саме СКЛАДНЕ та ЛЕГКЕ водночас! Володимир на реальних прикладах показав і пояснив, як з ним працювати, це допомогло розібратися в розумінні самого шаблону бізнес-моделі А. Остервальдера – та зрозуміти, що ж це за звір такий. Все стало настільки зрозуміло, що здалося навіть дуже простим у використанні. Ми почали із загальної групової роботи над розвитком особистої кар’єри, а потім працювали в групах та змінювали моделі існуючих бізнесів на Україні. Ці практичні заняття допомогли розібратися з особистими бізнес-моделями підрозділів та компаній, та тим, як налагодити у них роботу, адже учасники тренінгу були абсолютно з різних сфер діяльності. Ми побачили,  з чого розпочинати розвиток підрозділу, де знайти додаткових клієнтів (внутрішніх та зовнішніх), фінанси, та як виявляти слабкі місця та вчасно від них вберегтися. Змогли зробити аналіз наміченого напрямку розвитку, та ще побачили чимало ресурсів для розвитку підрозділу як самостійної одиниці бізнесу в компанії. Що дасть змогу принести прибуток усьому бізнесу. І все це завдяки шаблону бізнес-моделі, з яким досить легко працювати  (особливо, якщо поруч є "помічник", що розбирається та коригує ваші дії і, головне, розуміє, що саме потрібно відображати у блоках самої моделі). Дуже дякую Володимиру Малічевському за такі корисні, та, головне, дієві інноваційні інструменти.

________________________________________________________________________

Нестор Луцак ( "Нова пошта", Керівник організаційного відділу)

Я відвідав 4-Модульний тренінг Володимира Малічевського «ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ: ключові інструменти ефективного керівника». Весь тренінг мені дуже сподобався. Настільки просто доносилися речі, начебто вони з одного боку прості, але своїми силами можливо дуже довго до них доходив би, а може б і не дійшов взагалі. Тобто Володимир дає інструменти дуже прості, але насправді дуже ефективні. Я буду намагатися їх використовувати у своїй професійній діяльності, і думаю, що в особистому житті вони також пригодяться. Хочу особливо відзначити, що на кожному модулі давалися конкретні інструменти. Без впливу, лідерських навичок та вміння керувати неможливо побудувати успішну команду, якщо не вміти організувати роботу в команді - то нічого і не буде працювати саме по собі. Ефективність підрозділу неможлива, якщо немає чітких інструкцій для роботи і, головне, що і як контролювати. А щоб зрозуміти, куди далі рухатися цілим відділом та хто "слабка ланка", потрібно вміти оцінити ефективності підрозділу за певними критеріями: на що потрібно звертати увагу, за допомогою яких інструментів вимірюється ефективність, як запроваджувати зміни в підрозділі, що робити з постійними збоями. Ми отримали в подарунок  інструмент, за допомогою якого можливо виміряти управління в цілій компанії та в окремих відділах: "Ментальна карту керівника". Чітко та зрозуміло, в кого на даний момент які прогалини в керуванні, що розвивати, чому навчати і ще чимало корисного для керування окремих відділів та компанії в цілому. Дуже дякую Володимиру і бажаю успіху.

________________________________________________________________________

Бавровская Ирина ("Теспро", коммерческий директор)

Коротко, системно, понятно, интересно, полезно для дальнейшего повышения как своей эффективности, так и для повышения эффективности компании и бизнеса. Полученная   информация помогла структурировать понимание бизнеса и бизнес-процессов. Оказывается,  на самом деле "все просто"!

________________________________________________________________________
 

Онищик Наталья (Новая Почта, руководитель отдела подбора персонала)

Высокий уровень профессионализма, харизматичность, умение управлять аудиторией, владение и понимание темы на высшем уровне.

________________________________________________________________________


Благодарность Владимиру Маличевскому о качественном обучении

 

Благодарность Владимиру Маличевскому о качественном обучении


Отзыв о тренинге "ПРОСТО О СЛОЖНОМ", СТБ, Анастасия

Отзыв о тренинге, посвященном ключевым инструментам эффективного руководителя.


Отзыв о тренинге "Просто о сложном управлении" и работе тренера Владимира Маличевского

Участница серии мастер-классов "СЕКРЕТЫ УПРАВЛЕНЧЕСКОЙ КАМАСУТРЫ" и тренинга-практикума "Просто о сложном управлении" поделилась своими впечатлениями после участия на мероприятиях о высокопрофессиональной работе тренера Владимира Маличевского.


Відгук учасника тренінгу "ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ" -Нестор Луцак, Нова Пошта

Відгук учасника тренінгу "ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ" -Нестор Луцак, Нова Пошта


Рекомендація для майбутніх учасників тренінгу " ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ" від Consulting Center IPCM

Рекомендація для майбутніх учасників тренінгу " ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ" від Consulting Center IPCM


Отзыв о тренинге "ПРОСТО О СЛОЖНОМ УПРАВЛЕНИИ: Ключевые инструменты эффективного руководителя"

Отзыв о тренинге "ПРОСТО О СЛОЖНОМ УПРАВЛЕНИИ: Ключевые инструменты эффективного руководителя"

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты