Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Тренінг у корпоративному форматі з продажів у сегменті В2В «Ефективні продажі в В2В» для компанії СНЕ.Т

26.03.2019

Тренінг для менеджерів з продажу ефективні продажі в В2В

25-26 березня у Хмельницькому для менеджерів та керівників напрямків групи компаній «Першої приватної друкарні», що займаються поліграфічним та хімічним виробництвом, пройшов тренінг з переговорів та продажів у В2В сегменті.

На перший погляд, здається, що продавати легко. І це є так, в тому випадку, якщо ти свідомо підходиш до роботи. А свідомість полягає не лише у взаємодії із клієнтом, а перш за все у підготовці себе, матеріалів, історії продажу до моменту контакту першого чи наступного із клієнтом.

Тренінг з продажу у В2В сегменті – це можливість відпрацювати ряд інструментів, який дозволить співробітникам будувати довічні відносини із клієнтом проходячи всі ланки  від потенційного клієнта до постійного прихильника торгової марки.

На тренінгу учасники з тренером - Богданом Меда, відпрацювали ключові навики підготовки до взаємодії із клієнтом: Під час тренінгу учасники високо оцінили нові інструменти та навички з програми, які відразу змогли ретельно відпрацювати  у практичних завданнях, що дозволило їм відчути свою впевненість в роботі з «уявним» клієнтом і отримати конструктивний зворотній зв'язок по вдосконаленню знань.
Навчання пройшло на одному подиху, не дивлячись на складність аудиторії, а саме присутність трьох типів різних бізнесів, де одному потрібна одна інформація , іншому інша... бо усі по –різному взаємодіють із клієнтом. Спільно із керівниками команди разом згенерували унікальні ідеї та переваги кожного продукту.

Загалом, усі працівники компанії налаштовані позитивно і готові рухатися далі у формуванні стратегії розвитку своїх продуктів.
Щиро вдячні за чудову атмосферу навчання та до нових зустрічей на тренінгах компанії ICPM ConsultingК списку
  • 13 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты