Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Тренінг – управління конфліктами

22.11.2019

Тренінг – управління конфліктами

22 листопада учасники розбирались з темою конфліктів, з допомогою тренера знаходили шляхи вирішення та виходу з конфліктної ситуації.


Конфлікти завжди знаходять паралель в нашому житті завжди.

Життя кожної людини пов’язане з спілкуванням, тобто в усіх сферах життя завжди виникає комунікація, яка може бути позитивною, або ж зародженням різного роду конфліктних ситуацій.

Головна мета -
знайти вірний вихід та вирішення поставленої проблеми.

Завдяки тренінгу, учасники будували практичні проблемні (конфліктні) ситуації, та з допомогою тренера знаходили шляхи подолання, вирішення та ефективного виходу.

Даний тренінг є актуальним для співробітників різного рівня, адже в першу чергу, мова йде про управління власними емоціями і діями, в напрямку досягнення консенсусу, спільного рішення в отриманні результату.

На тренінгу учасники розібралися не лише в структурі та фазах протікання конфлікту, а перш за все усвідомили природу, біологічне походження конфлікту,

віднайшли внутрішні «точки» які можуть провокувати конфліктну реакцію.

Кожен детально відпрацював техніки взаємодії в конфліктних ситуаціях, а кульмінацією навчання було відпрацювання технік зниження емоційної напруги опонента.

Управляйте
конфліктом, тоді ваша результативність зросте!

Для цього потрібно лише ваше бажання і наша спільна робота на тренінгу «Управління конфліктом» від компанії ICPM Consulting .


К списку
  • 18 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты