Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Тренінг для підприємців "Школа бізнес партнерів"- тренер Богдан Меда.

12.12.2018

Тренінг_Школа бізнес-партнера-Тренер Блогдан Меда

11-12 грудня в рамках програми тренінгів "Школа бізнес партнерів" пройшла чергова зустріч з підприємцями, які є франчайзинговими партнерами Нова пошта. В сьогоднішні дні, коли існує велика нестача кваліфікованого персоналу, тема ефективності процесів в край актуальна. Саме про це йшлося на тренінгу для підприємців.


Під час навчання підприємці партнери отримали 21 інструмент роботи з персоналом, які направлені на підвищення продуктивності відділень в цілому та персоналу.

Під час тренінгу для підприємців були відпрацьовані навички деталізації процесів і постановки цілей, методи контролю за якістю робіт, техніки взаємодії та комунікації з персоналом.

Особливу увагу було приділено чотирьом видам зворотного зв’язку, завдання яких, змінити поведінку співробітників, за рахунок їхніх сильних якостей в напрямку досягнення результатів.

Приємно було побачити, що сучасні підприємці, незалежно від віку та доходів, активно навчаються, задають багато складних та проблемних питань, перевіряють кожен новий інструмент на міцність.

Тренінг для підприємців "Школа бізнес партнера" стала для нас новим стартом в розвитку програм для бізнесменів різного рівня.

Ми дуже вдячні їм за їх питання та здатність все ставити під сумнів. Тим самим вони покращують наші та вже їх програми навчання.

Реалізації ваших задумів! Відданих співробітників! Розвитку вашого бізнесу, партнери від «Нова Пошта»!

З найкращими побажаннями тренер програми для підприємців "Школа бізнес партнера"- Богдан Меда "ICPM Consulting".

К списку
  • 5 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты