Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Тренінг для керівників та фахівців «Успішна корпоративна культура»

01.03.2019

Тренінг для керівників та фахівців «Успішна корпоративна культура»

1 березня 2019 р. пройшло чергове навчання для 36 працівників та керівників різних рівнів компанії «Нова пошта».


Тренінг «Успішна корпоративна культура» у системі управління персоналом компанії, розглядається як стратегічний інструмент. Він дозволяє орієнтувати усі підрозділи компанії та усіх працівників на загальні цілі, підвищувати ініціативу персоналу, забезпечувати відданість загальній справі, полегшувати спілкування, як із зовнішнім так і з внутрішнім клієнтом.

Відсутність корпоративної культури – призводить не тільки до хаосу всередині самої організації, але й відбивається і на якості обслуговування клієнтів.
До проходження тренінгу «Успішна корпоративна культура» багато співробітників не знали і не розуміли можливостей корпоративної культури і того, для чого вона взагалі потрібна. А тому і не застосовували її у своїй роботі, втрачаючи, таким чином, дуже важливий управлінський ресурс.

Тому тренінг «Успішна корпоративна культура та кодекс НП» не лише відкриває такі поняття, як взаємодіяти в команді, куди рухається компанія і як кожен співробітник може долучитися до виконання спільної місії - а й відпрацювати навики донесення поняття «Місія» кожному співробітнику.

Місія – це певна роль, яку компанія, чи людина відіграє для суспільства.
А яку роль для суспільства відіграєте ви?
Про це учасники навчання розбиралися разом із бізнес-тренером Богданом Медою, консалтингової компанії ICPM Consulting.К списку
  • 20 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты