Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Тренінг для керівників на тему «РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ»

22.01.2018

trening-dlya-rukovoditelej

22-23 січня продовжується співпраця і системний розвиток керівників компанії SEBN-UA. Впроваджуємо нові управлінські навички по напрямку «Золоті принципи результативної поведінки».

Створення навичок результативної управлінської поведінки у керівників різної ланки – є ґрунтом для впровадження будь-яких інструментів підвищення результативності на виробництві.

Як впроваджувати та реалізовувати в діяльності компанії навички результативної поведінки - про це учасники дізнаються на даному тренінгу.

Практикум для керівників на тему «КОМПЕТЕНЦІЇ ТА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ» допоможе управлінцям розвинути компетенції лідерського впливу, взаємодії з працівниками, компетенції результативності та зрозуміти, які типові управлінські дії (та їх критерії) здійснюються задля отримання бажаного результату.

За допомогою навчального тренінгу для керівників бізнес-тренер Володимир Малічевський забезпечить керівникам засвоєння навичок результативної управлінської поведінки з підлеглими та навчить позитивно та результативно впроваджувати норми результативної поведінки в щоденну діяльність компанії.

Основна ціль тренінгу для керівників: збільшити продуктивність праці керівників та працівників підприємства через позитивні та результативні зміни в поведінці.

Та багато інших питань, відповіді на які менеджмент компанії SEBN-UA отримає на тренінгу для керівників від ICPM Consulting.

Бажаєте, щоб ваші керівники також працювали на результат? Обирайте та замовляйте тренінги для керівників середньої та вищої ланки… 

К списку
  • 9 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине