Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

Іспит в рамках навчання для менеджерів з продажів «Школа продажів»

30.09.2019

Екзамен Школа продажів

30 вересня 2019 року 23 група сертифікаційної програми «Школа продажів» склала фінальний іспит.


Це завершальний етап навчання з продажів.
Навчання для менеджерів з продажів на тренінгах «Школи продажів» відбувалось в інтенсивному ритмі.
Учасники вчились інструментам, технікам ефективних продажів, відпрацьовували їх на практиці та здавали домашні завдання, щоб успішно закріпити результат. В курсі поєднано різні форми навчання таким чином, щоб учасник тренінгів зміг багаторазово повторити інструмент, перетворивши його в навичку.
Виходячи із цього, кожен учасник зустрічається із одним і тим же поняттям і інструментом 7-8 разів, що дає можливість не лише запам’ятати поняття, а й відпрацювати навичку для автоматичного використання під час роботи із клієнтами.

Результати досить втішні. Фінальна зустріч є незабутньою і продуктивною. Адже це шанс учасників навчання з продажів випробувати свої сили і знання.
Кожен менеджер оцінив рівень своєї підготовки до роботи із клієнтами в нелегких умовах конкуренції. Із 14 учасників, які прийшли на курс «Школа продаж», до фіналу дійшло 11. Сертифікувалися 9.
Це – хороший показник і ми вітаємо випускників!!!
Екзамен після курсу «Школа продажу» - це задоволення для обох сторін. Тренер отримує результат своєї праці, а учасники – сертифікат, який засвідчує, що менеджер знає і вміє використовувати техніки роботи з клієнтом в різних ситуаціях з продажу.

«Школа продажів» - це не лише навчання. Це можливість удосконалити те, що знаєш, навчитися нового, та перейти на новий рівень продажів в напрямку В2В.
Бажаємо всім випускникам хороших партнерів, і чекаємо нових, цікавих, допитливих учасників на наступних курсах навчання компанії «ICPM Consulting»!
К списку
  • 14 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты