Консалтингова компания «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»
Консалтинговая компания ICPM Consulting «Консалтинговый центр института профессиональной сертификации менеджеров»

ICPM Consulting на Міжнародній конференції «Від хаосу до досконалості» – CMC Global

31.05.2018

cmc-conference-from-chaos-to-perfection

31 травня 2018 року компанія ICPM Consulting відвідала Міжнародну конференцію «Від хаосу до досконалості» - наймасштабніший захід Міжнародної Асоціації Консультантів з Управління – CMC Global.

Дана подія була спрямована на консультантів з управління, керівників організацій та мерів міст. 
 
На конференції була присутня міжнародна спільнота консультантів з управління, керівники компаній, які посилюють та оновлюють свій бізнес завдяки знайомству та співпраці з найсильнішими консультантами.

Учасники змогли послухати успішних керівників компаній та відомих консультантів про їх досвід управління та підходи до сучасних проблем. 

Конференція почалася з розгляду трендів, надалі робота перейшла до діагностики, торкнулася бачення, розібралися зі стратегією, попрацювали з бізнес-моделлю, досліджували особливості взаємодії з людьми, заглянули за лаштунки бізнес-процесів, підглянули на особливості корпоративної культури через призму нашої нової хаос-реальності.
Саме така спільна робота дала можливості визначити системні характеристики нової реальності, сформулювати управлінські установки, методи та інструменти, необхідні для впровадження організаційних інновацій в бізнесі і суспільстві.

Кращі експерти-практики з різних країн поділилися інструментами та підходами з управління собою як лідером, організацією. 

Чекайте від ICPM Consulting новинок з інструментів та кейсів.

Слідкуйте за нашими новинами
 

К списку
  • 16 ФОТО

Наши партнеры
_____________________________________________________________________________
      

TRN.ua – тренинги в Украине

  Договор оферты